Dla biznesu online: korekta tekstów reklamowych, artykułów blogowych, postów do mediów społecznościowych 

Zależy Ci na profesjonalnym wizerunku i silnej marce osobistej?

Pomogę Ci to osiągnąć, bo wierzę, że słowo pisane ma moc i kreuje wizerunek eksperta.  

Masz 7 sekund, by zrobić dobre pierwsze wrażenie. Na żywo możesz zabłysnąć znajomością historii Kambodży, dominować nad towarzystwem mową ciała, olśnić charakterem. 

W internecie to tekst jest Twoją wizytówką. To on idzie na spotkanie z klientem i albo serwuje mu krzepki uścisk dłoni, albo pozostawia po sobie niesmak. 

Odpowiedz (szczerze!) na kilka pytań.

 

Chcesz, aby klienci w social mediach pytali o ofertę czy uszczypliwie poprawiali Twoje błędy w komentarzach?

Chcesz się skupić na dzieleniu się wartością czy sprawdzaniu pisowni w słownikach?

Chcesz, aby czytelnicy buszowali w artykułach na Twoim blogu czy uciekali po pierwszym zdaniu?

Chcesz ryzykować swoim wizerunkiem czy wolisz spać spokojnie?

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam.

Abonament na redakcję i korektę krótkich treści

Zajmę się Twoimi tekstami do social mediów, na blog lub stronę internetową. Będziemy współpracować systematycznie. W ciągu miesiąca będziesz mi nadsyłać swoje treści, a ja zadbam, by żaden błąd nie zaważył na Twoim wizerunku.

Jakie teksty sprawdzam w ramach abonamentu?

Zrobię dla Ciebie redakcję i korektę: wpisów na blog, postów do social mediów, tekstów sprzedażowych, lead magnetów, tekstów na landing page, opisów produktów – wszystkich treści, na których opiera się Twój biznes online.

Kobieta robi korektę tekstów blogowych

Ile kosztuje abonament na korektę treści biznesowych?

Cena zależy od liczby tekstów i ich rodzaju. Podstawowa stawka zaczyna się od 170 zł za miesiąc (w tej cenie możesz mi przesłać teksty o maksymalnej objętości 40 000 znaków ze spacjami). 

Jeśli tworzysz mniej treści i rzadziej, możemy negocjować stawkę. 

Natomiast jeśli jesteś aktywnym twórcą, potrzebujesz korekty tekstów do wielu kanałów komunikacji i wiesz, że łączna objętość treści przekracza 40 000 znaków ze spacjami napisz do mnie. Wybierzemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najbardziej korzystne i ustalimy stawkę.

Pamiętaj, że w ramach abonamentu możesz zlecać mi redakcję i korektę różnych krótkich tekstów. A jeśli myślisz o wydaniu czegoś większego – na przykład branżowego e-booka – sprawdź moją ofertę redakcji i korekty.

 

Kobieta poprawia wpis blogowy

Jak wygląda współpraca przy korekcie tekstów do biznesu online?

1. Omawiamy Twoje potrzeby

Przedstawiasz mi swoje oczekiwania: ilość tekstów i objętość, grupę docelową dla treści, styl komunikacji dobrany pod idealnego klienta.

2. Ustalamy szczegóły

Omawiamy szczegóły i zakres usługi (na przykład: czy będzie to korekta tekstów blogowych, materiałów reklamowych czy wpisów do SM). Ustalamy miesięczną stawkę.

3. Działamy

A właściwie: Ty tylko przesyłasz mi teksty, a ja zajmuję się resztą. Rozliczamy się za miesiąc – z niezmienną stawką, bez każdorazowego obliczania liczby znaków ze spacjami.

Redakcja i korekta tekstów do biznesu online w pigułce – najczęściej zadawane pytania

Piszę różne teksty: artykuły blogowe, posty do social mediów, teksty sprzedażowe, opisy produktów. Czy mogę je wszystkie oddać do korekty czy muszę ograniczyć się do jednego rodzaju tekstów?

W ramach abonamentu zrobię dla Ciebie redakcję i korektę wszystkich tekstów biznesowych. Ty decydujesz, jakie treści mi powierzasz. Możesz oddelegować poprawianie tekstów na blog, a możesz mi zlecić korektę każdego tekstu, który piszesz.

Ile kosztuje abonament?

Podstawową stawką za korektę treści biznesowych jest 170 zł za miesiąc (maksymalna objętość tekstów to 40 000 znaków ze spacjami).

Jeśli piszesz więcej i objętość wszystkich Twoich treści, które chcesz mi powierzyć, przekracza 40 000 znaków ze spacjami – miesięczna stawka wzrasta. Szczegółową cenę usługi omówimy mailowo

Jeśli tworzysz rzadziej i mniej treści, dopasuję stawkę do Twoich potrzeb.

Ile tekstów mogę Ci wysłać w miesiącu? Jest jakiś limit?

Za abonament rozliczamy się na podstawie liczby znaków ze spacjami. W ramach stawki za abonament możesz mi przesłać teksty, których łączna objętość nie przekracza 40 000 znaków ze spacjami (jeśli piszesz więcej – stawkę omawiamy indywidualne).

Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, omówimy Twoje potrzeby: opowiesz mi, ile artykułów blogowych, wpisów do mediów społecznościowych, tekstów reklamowych itp. tworzysz, a potem dopasujemy cenę usługi. 

Czy mogę w każdej chwili zrezygnować z abonamentu?

Oczywiście, możesz zrezygnować z usługi z końcem każdego miesiąca.

Jeśli wiesz, że przez najbliższy czas nie będziesz pisać tyle tekstów, by korzystać z abonamentu, daj mi znać przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca.

Nie będę przez miesiąc pisać żadnych tekstów, więc korekta nie będzie mi potrzebna. Czy płacę stawkę miesięczną, jeśli nie przesyłam Ci tekstów do poprawienia?

Jeśli w danym miesiącu nie prześlesz mi żadnego tekstu, za nic nie płacisz.

Rozliczamy się tylko za miesiące, w których pomagałam Ci przy redakcji i korekcie tekstów.

Wybierasz abonament? Zobacz, ile zyskasz!

Prowadzenie biznesu online to wyzwanie. Doskonale to rozumiem.

Doba jest ograniczona. Czemu by nie skorzystać z usług redaktora i oddelegować część zadań?

Pozwól, że zajmę się redakcją i korektą Twoich wpisów do social mediów, artykułów blogowych i tekstów sprzedażowych. 

Abonament przyniesie wiele korzyści Tobie i Twojemu biznesowi.

 

 

zaoszczędzisz (abonament jest bardziej ekonomiczny niż wysyłanie pojedynczych tekstów)

skupisz się na tym, co kochasz (twórz wartościowe treści i przekazuj swoją wiedzę, a profesjonalista zajmie się błędami)

zwiększysz zaangażowanie odbiorców i konwersję (bezbłędne teksty podniosą wartość Twojej usługi w oczach klientów i zwiększą sprzedaż)

zbudujesz wizerunek eksperta (odbiorcy dostrzegą merytoryczną treść, a nie językowe potknięcia)

skupisz się na biznesie (pracuj nad biznesem, a nie w biznesie; twórz strategię i produkty, a badanie niuansów językowych zostaw redaktorowi)

Pomóc Ci w budowaniu marki osobistej i silnego biznesu online?